Baofeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Walkie Talkie 5W UHF/VHF kétsávos Hordozható Rádió uv5r a Programozási Kábel, CD

Baofeng UV-5R 136-174/400-520 MHz Walkie Talkie 5W UHF/VHF kétsávos Hordozható Rádió uv5r a Programozási Kábel, CD

HUF 8975.00
-5 %
HUF 9447.30

Árukból


A készülék egy mikro-miniatűr multiband FM adó-vevő kiterjedt kap frekvenciát lefedettség, amely helyi-terület kétirányú amatőr kommunikáció, valamint páratlan monitorizálás.
Kérjük, ellenőrizze az alábbi Szállítási Szolgáltatás Leírása alaposan, mielőtt vásárol.
Dual-band / Dual-Kijelző / Dual-Standby
A/B zenekar független működés
128 csoportok csatornák tárolása
Helyi menü üzemmód
VFO & Memória csatornák vizsgálat
Sürgősségi Riasztás
Tri-color háttér fény választható
0~9 fokozat VOX választható
AV & ID ANI
FM rádió, 25 állomás tároló
Hang companding
50 CTCSS/104 DCS
PC, programozható
Széles/Keskeny Sáv(25k Hz/12.5 k Hz-es)
Adó adásidő(TOT)
Magas/Alacsony TX power választható
Foglalt csatorna kizárás(BCLO)
Funkciók :
1. Frekvencia Tartomány : 136-174 / 400-479.995 MHz
2. Dual-Band Kijelző, Kettős Freq. Kijelző Dual-Standby
3. Kimeneti Teljesítmény : 4 /1 Watts
4. 128 Csatorna 50 CTCSS 104 DCS
5. Beépített VOX Funkció
6. 1750 Hz Brust Hang
7. FM Rádió (65.0 MHz-108.0 MHz)
8. LED Zseblámpa
9. Nagy LCD Kijelző
10. Magas /Alacsony RF Teljesítmény Kapcsolható
11. 25 KHz/12.5 KHz-es Kapcsolható
12. Vészjelző
13. Gyenge Akkumulátor Riasztás
14. Takarékos
15. Adásidő
16. Billentyűzár
17. Monitor Csatorna
18. Csatorna Lépés : 2.5/5/6.25/10/12.5/25 KHz
19. ROGER SZETT
Színpadi világítás Funkciók :
1.Új, kiváló minőségű
2.Dynamic Folyékony Égen
3.Animált Mozgó Kezdődik
4.Felhőképződés
5.Lézeres szín : piros, zöld
6.Teljes Mértékben Állítható Mozgási Sebesség
7.Hang aktív & Automatikus mód (Strobe sebessége, a hang érzékenység állítható)
8.Könnyen használható, alkalmazható, Disco, Klubok, KTV, PUB, BÁR, családi buli, görkorizni, jégpálya, Családi buli, stb.
Műszaki adatok
Általános
Frekvencia Tartomány
65-108 MHz (FM Kap csak)
136-174 MHz-es, valamint 400-479.995 MHz (TX/RX)
Csatorna Nincs.
128
Frekvencia Stabilitás
±2.5 ppm
Antenna
Nagy nyereség Dual-Band Antenna
Antenna Impedancia
50Ω
Üzemi Feszültség
7.4 V DC
Üzemmód
Egyszerű vagy semi-duplex
Méret (W x H x D)
100 x 52 x 32 mm
Tömeg
250g (beleértve az akkumulátort, antenna)
Adó
Kimeneti teljesítmény
4 W / 1 W (Max 5 W)
Modulációs Mód
16kΦF3 E / 11kΦF3 E
Maximális eltérés
Hamis Sugárzás
A Szomszédos Ch. teljesítmény
Legfeljebb-65d B(Széles) / ≤-60d B(Keskeny)
Előre hangsúlyt jellemzők
6d B
Aktuális
LEGFELJEBB EGY 1.6(5 W)
CTCSS/DCS eltérés
0.5±0.1 k Hz-es(Széles) / 0.3±0.1 k Hz(Keskeny)
Közvetítés érzékenység
8-12mv
Közvetítés torzítás
USB Programozási Kábel Szoftver, Driver CD
100% ÚJ & SOSEM HASZNÁLT
Ezt a kábelt egy szuper stabil, hatékony. Ez a program a rádiók, anélkül, hogy erőfeszítéseket.
Interfész kábel Kenwood két-pin RIBLESS design (BORDA box nem szükséges).
Csomag
1 x Bao Feng UV-5 R (VHF136-174 MHz / UHF 400-520 MHz) kétirányú Rádió 1 x 7.4 V 1800m Ah Li-ion Akkumulátor 1 x Antenna 136-174/400-479.995 Mhz 1 x Fülhallgató Mikrofon/Fülhallgató 1 x övcsipesz 1 db csuklópánt 1 x ENG Kézikönyv 1 x adapter 1 x Asztali Töltő ( 100 V ~ 240 V ) 1 x Kábel
Elfogadjuk, Alipay, a Nyugati Unió TT. Minden hitelkártyát elfogadunk keresztül, biztonságos fizetési processzor LETÉTI. Fizetés 3 napon belül a rend. Ha nem tudod pénztár után azonnal árverés közel, kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül.
.
Megrendelések feldolgozása időben a fizetés után ellenőrzés. Nyomon követési Számot küldünk minden ügyfél után csomag szállítás. A szállítás az Oroszország/Európa a normál szállítás módszer utal, hogy a Gazdaság Post. Időbe fog telni, 20-25 munkanap a szállítás. Csak az a hajó, hogy a megerősített megrendelés a címeket. A megrendelés cím meg KELL EGYEZNIE a Szállítási címet. Mi lesz delievery az áruk China Post mail,Post NL mail,Singapore Post,stb másik postmail,ha nem adott jegyezte meg,majd válassza ki a legjobb szerint a cím.Általában takes15~35days elérni,de nem garantálja a pontos delievery idő a shippments miatt diffferences az egyéni elszámolási alkalommal az egyes országok,amely befolyásolhatja, hogy milyen gyorsan a csomagot fog vizsgálni telt. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a vásárlók vagy a felelős a helyi egyéni díjak, adók,de igyekszünk, hogy állapítsa meg a elemet, mint egy "ajándék"vagy a "minta" a számlán, hogy alacsonyabb az egyéni díjakat. Mi is a Raktárban, DE, UK, IT, RU, valamint az U. S. A. Ha akarom, ez a tétel egy hét múlva, kérjük szabadon lépjen kapcsolatba velünk, hogy frissítse a szállítás. Is kínálunk a vatera piacterén Normál Szállítás ügyfeleink számára. Vatera piacterén Normál Szállítás garancia, hogy megvédje a szállítási problémák a vevők, mind az eladók. SZOLGÁLTATÁS TRANZIT IDŐ, amelyet a fuvarozó, illetve kizárja a hétvégék, ünnepek. Tranzit idő eltérhet, különösen az ünnepek alatt. Persze, ha nem érkezik meg a küldemény számított 30 napon belül


A jellemzők

Beszélni Tartomány:
3-6KM
Maximális Hatótávolsága:
3 km-5 km
Tárolás A Csatornát:
128 Csatorna
Márka Név:
BAOFENG
Méretek:
173*100*95 mm
Walkie Talkie Típus:
Hordozható
Típus:
Két Rádió
Frekvencia Tartomány:
136-174/400-520 MHz
Is_Display:
Igen
Modell Száma:
UV-5R
SKU:
28-020-C05
UV-5R:
bf uv-5r rádió

Így tetszhet neked

Ingyenes Szállítás 1 Pár Elektróda Típus 35/36 Fusion Splicer Elektródákat
  • Friss

Ingyenes Szállítás 1 Pár Elektróda Típus 35/36 Fusion Splicer Elektródákat

HUF 4023.00

Ingyenes Szállítás 1 Pár Elektróda TípFusion Splicer ElektródákatTermék Leírás Ez egy pár fusion splicer elektródákat 100% vadonatúj ,Made in China Használja élet splice több mint 2000 Rendelkezésre TípFusion SplicerGyártó Leírása A csere elektródák utolsó ugyanolyan hosszú, mint az eredeti berendezések alkatrészei kicserélik, de fél áron...

Kompatibilis a Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDM Adó SFP modul
  • Friss

Kompatibilis a Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

HUF 5967.00

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Antenna csatlakozó N Női csatlakozó SMA Férfi Adapter Működik Az Átjátszó Emlékeztető, Erősíti a WIFI Router kábel Antenna
  • Friss

Antenna csatlakozó N Női csatlakozó SMA Férfi Adapter Működik Az Átjátszó Emlékeztető, Erősíti a WIFI Router kábel Antenna

1104.30 HUF 1026.00

100% új, soha nem használt.Magas minőségű, alacsony veszteség.Ez a feltét a legtöbb kézi rádiók.Magas érzékenység nem befolyásolja a hatalom a rádió.Típ: Csatlakozó átalakító / Adapter Model Szám : SMAN RF Adapter Impedancia : 50 Ohm Anyag : Réz Bevonat : Nickelplated Stíl: Egyenes Csatlakozó A : N Női Jack Csatlakozó B : SMA Male Csatlakozó is_customized : Igen Alkalmazás : RF, Világítás,WIFI Neme : Férfi,Női Típ: Adapter1* N Női Jack kapcsolót, S MA Plug FérfiMeleg megjegyzés : Kedves orosz barátaim, kérlek, hagyd el a teljes név, szállítási cím, amikor a parancsot...

Raritan P2CIM-SER USB CIM feletti KX II.
  • Friss

Raritan P2CIM-SER USB CIM feletti KX II.

HUF 8370.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

RJ45, hogy DB9 nő a kapcsoló 1,5 M DB9, hogy RJ45
  • Friss

RJ45, hogy DB9 nő a kapcsoló 1,5 M DB9, hogy RJ45

HUF 3267.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

2db/sok Anti-vibrációs SW868-XP1M 868MHz Balek Antenna 1 Méteres kábel
  • Friss

2db/sok Anti-vibrációs SW868-XP1M 868MHz Balek Antenna 1 Méteres kábel

2025.00 HUF 1701.00

2db / sok Antivibrációs SW868XP1 M 868 MHz Balek antenna 1 méteres kábelSW868XPXM egy balek antenna, Ez egy külön antenna, amelyek célja, hogy egy vezeték nélküli kommunikációs rendszer(868 / 915 MHz (+ / 10), z), jó VSWR, ötletes szerkezet, könnyű telepítés, stabil a teljesítménye, jó antivibrációs, valamint az öregedést képes.Jellemzők : Frekvencia tartomány : 868 / 915 MHz(+ / 10) VSWR : Bemeneti impedancia : 50 Ω Maximális teljesítmény : 10 W Nyereség : 2.0~3.0 d Bi Súly : 40~80g Magasság : 126mm vezetéket : 1m6m Antenna szín : fekete Felület, forma : SMAJMéret : Kép : Rendelés lista : 2db 868 MHz SW868XP1 M balek antenna 1 méteres kábelMi egy technológia vezető cég, aki kombinált R&D, termék értékesítés...

A D-LINK DGS-701 550M 850NM GBIC RÉZ új, eredeti
  • Friss

A D-LINK DGS-701 550M 850NM GBIC RÉZ új, eredeti

HUF 7803.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

RS-232 programozási kábel a két rádió GP328PLUS GP338PLUS EX500 EX600 EX560
  • Friss

RS-232 programozási kábel a két rádió GP328PLUS GP338PLUS EX500 EX600 EX560

HUF 4860.00

Műszaki adatok Termék neveGP328 PLprogramozási Modell kábelRPCM328 XJellemzőkRS232 KOMMUNIKÁCIÓS port programozása kábelKompatibilis A MOTO Sorozat GP328 PLGP329 PLGP338 PLGP339 PLGP344, GP644, GP388, GP688, EX500, EX600, EX560Ha a rádió modell nem a fent felsorolt, kérem nézze meg a többi elemek, vagy emailben, hogy mondja el nekünk,a modell.MEGJEGYZÉS : NEM programozási szoftver tartalmazza...

504B vhf uhf 144/430 mhz dual band rugalmas ostor antenna, PL259 jármű, autó antenna típusok
  • Friss

504B vhf uhf 144/430 mhz dual band rugalmas ostor antenna, PL259 jármű, autó antenna típusok

HUF 6750.00

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány144 / 430 MHz(VHF136174 MHz UHF400470 MHz) Nyereség2.15 d Bi / 3.8 d BiV S W RBemeneti Impedancia50Ω SugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt60 WPolarizációsFüggőlegesVilágítás VédelemKözvetlen FöldMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaMtípusú(PL259 UHF)Radome AnyagRozsdamentes acélNettó Tömeg0.125 kgHossza48cmÁtmérője AlvázØ18±0,2 mm1...

Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9/125um 2km
  • Friss

Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9/125um 2km

HUF 12123.00

Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9 / 125um 2kmMegjegyzés : 1 Csatlakozók : A OTDR dob kábeleket lehet adni bizonyos, Például az FCFC, SCSC, FC, SC, STST, stb Lengyel , például UPC / PC / APC Kérjük, küldje el nekünk a követelmények a csatlakozók kell...

XQF NL-350 kétsávos 136-174mhz /400-500 mhz-es 100W 3.0 dBi Nagy Nyereség Üvegszál Antenna Mobil/Állomás autórádió
  • Friss

XQF NL-350 kétsávos 136-174mhz /400-500 mhz-es 100W 3.0 dBi Nagy Nyereség Üvegszál Antenna Mobil/Állomás autórádió

HUF 2497.50

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képtem részleteket Márkanév : ABBREEStorage Csatorna : függ a rádiófrekvenciás Tartomány : kétsávos 136174 MHz & 400500 MHz Talk Tartomány : attól függ, radio Dimensions : 22.1 cm length Material : Fiberglass Gain : : 3.0 db Max teljesítmény : : 100 WAntenna Súly : : 65g Color : fehér vagy fekete

Fehér Színű SM SX PVC 3mm 50 Méter SC/APC Optikai Kábelre SC/APC-SC/APC Optikai Patch Kábel
  • Friss

Fehér Színű SM SX PVC 3mm 50 Méter SC/APC Optikai Kábelre SC/APC-SC/APC Optikai Patch Kábel

HUF 7017.30

Fehér Színű SM SX PVC 3mm 50 Méter SC / APC Optikai Kábelre SC / APCSC / APC Optikai Patch KábelJellemzők : Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség Jó exchangeability Jó tartósság Magas hőmérsékletstabilitás Standard : Telcordia GR326COREAlkalmazások : CATV; Aktív eszköz megszűnése; a Telekommunikációs hálózatok; Metro; Helyi Hálózatok; adatfeldolgozás hálózatok; Vizsgálati berendezés; Feltevést telepítés; nagytávolságú Hálózatok;Specifikáció : Elemek Egyetlen mód, Multimódusú PC UPC APC 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G beiktatási Vissza Veszteséget ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Tartósság500 matings Működési Hőmérséklet 40, hogy +75 40, hogy +75 Foglalat Lyuk Méret 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um Minőség : 1dbFIZETÉS1...

XQF 2 Akusztikus Cső Fülhallgató Fülhallgató számára A Motorola GP Sorozat: GP2000, GP2100, GP300, GP68, GP88, GP88 Sorozat: SP10 SP21 Rádió
  • Friss

XQF 2 Akusztikus Cső Fülhallgató Fülhallgató számára A Motorola GP Sorozat: GP2000, GP2100, GP300, GP68, GP88, GP88 Sorozat: SP10 SP21 Rádió

HUF 1949.40

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép2 AkusztikCső Fülhallgató Fülhallgató számára A Motorola GP Sorozat : GP2000, GP2100, GP300, GP68, GP88, GP88 Sorozat : SP10 SP21 Rádió a Termék Jellemzői : 100% vadonatúj & SOSEM HASZNÁLT Átlátszó, rugalmas akusztikcső Rejtett mikrofon be PTT kapcsoló Puha műanyag füles jól illeszkedjen, hogy a fül Egy tartalék műanyag fülbe tartalmazzaAlkalmazható ModellekKompatibilis MotorolaA GPSorozat : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 SCP Sorozat : CP88, CP100, CP150, CP200SP Sorozat : SP10, SP21, SP50CT Sorozat : CT150, CT250, CT450, CT450 LSPRO Sorozat : PRO1150, PRO2150, PRO3150P Sorozat : P040, P080, P100, P110, P1225, 1225 LS,2000XTN Sorozat : XTN446, XTN500, XTN600XTN XV...